Seřizovač (m/ž)

Aby práce byla zajímavá a pracovní doba rychle utíkala, je přáním snad každého zaměstnance. U Groz-Beckert se toto přání stává skutečností. Strojírenskou výrobu u Groz-Beckert charakterizuje významný podíl tvůrčí práce. Tím se Groz-Beckert, tradiční výrobce jehel a systémů pro textilní průmysl, odlišuje od ostatních zaměstnavatelů.

Náplň práce:

  • Seřizování, obsluha a údržba výrobních strojů
  • Čtení a použití technických podkladů
  • Evidování technických dat o průběhu a výsledcích práce
  • Provádění běžných kontrolních činností
  • Třísměnný provoz

Od kandidáta očekáváme:

  • SŠ nebo SOU obor strojírenství
  • Praxe v oboru výhodou
  • Znalost výkresové dokumentace
  • Manuální zručnost
  • Flexibilita, ochota učit se novému
  • Samostatnost, zodpovědnost, pečlivost

Nabízíme:

  • směnný provoz
  • 13. a 14. mzda
  • další odborné a jazykové vzdělávání
  • penzijní připojištění
  • stravování ve firmě, dotované zaměstnavatelem
  • 5 týdnů dovolené
  • firemní akce
  • volné dny k vyřízení vybraných osobních záležitostí nad rámec zákoníku práce

Máte-li zájem o uvedenou pozici, zašlete strukturovaný životopis na níže uvedenou adresu:

Groz-Beckert Czech s.r.o.
Karla Kadlečková
Nádražní 1098
766 01 Valašské Klobouky
personalni-vk@groz-beckert.com

Na výpis pozic

Více informací o naší společnosti a pracovním prostředí se dozvíte:

Závod Valašské Klobouky O společnosti Groz-Beckert